Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
22 posty 84 komentarze

Na początku było słowo J 1,1

slawomis - Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie (Roman Dmowski). Polska albo będzie katolicką, albo jej nie będzie (Feliks Koneczny). www.rodzinaswietokrzyska.wordpress.com

Witajcie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zakładając konto na Nowym Ekranie wypada przedstawić się ...

Żyjemy w czasach nadmiaru informacji oraz wszechobecnej manipulacji. W oceanie wiadomości trudno jest wyłowić  istotne i rzetelne opracowania. Do poważnych pozycji naukowych, historycznych repozytoriów, trzeba być uprawnionym i uzyskać dostęp. Nie zapewniają one jednak pewnego źródła wiedzy. Zawierają wiele kłamstw i fałszerstw. Szukamy więc miejsc ogólnodostępnych, gdzie jakość informacji jest najlepsza, gdzie działają ludzie, do których mamy zaufanie i myślą podobnie jak my. Liczymy na to, że spotkamy ludzi mądrych i roztropnych, kierujących się prawdą i uczciwością. Dzięki nim oszczędzamy wiele czasu nie musząc ślęczeć przy wyszukiwarce i zastanawiać się, czy podała wszystkie opinie, czy też niektóre zablokowała.
Dynamika zmian w internecie jest ogromna i musimy się dostosować. Nie warto już wspominać, czym pasjonowaliśmy się wcześniej, jeśli strony nie istnieją lub zmienił się ich profil. Mówmy o dniu dzisiejszym.

Zakładając konto na Nowym Ekranie wypada przedstawić się. Przypuszczam, że w tym towarzystwie zapewne rządzi zasada: powiedz mi co czytasz, a powiem ci kim jesteś. Proszę więc nie traktować poniższych odsyłaczy jako reklamy, ale jako charakterystyki piszącego. Z popularnych stron najczęściej odwiedzam:
  radiopomost.com
  fronda.pl
  pch24.pl
  myslpolska.org
  bibula.com
  konserwatyzm.pl
  michalkiewicz.pl
  fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz
  money.pl
  pl.wikipedia.org
oraz wiele innych nawiązujących do tematyki myśli narodowej i polityki realnej. W swoich lekturach często korzystam z czytnika krótkich wiadomości RSS do odnalezienia ciekawych wiadomości.

Nowy Ekran śledzę prawie od momentu powstania. Znam problemy tu występujące i chciałbym czasem dorzucić swoje trzy grosze, szczególnie że piszą tu osoby, które znam lub kiedyś spotkałem. Na razie czas zapewne nie pozwoli mi na dużą aktywność. Na portalach blogerskich najaktywniejsi są użytkownicy z przedziału do 30 i powyżej 60 lat. Ja klasyfikuję się jeszcze pośrodku, a więc żona , dzieci i walka o środki materialne dające w miarę godne życie. Natura ciągnie jednak wilka do lasu, więc i ja czasami coś działam:

  www.rodzinaswietokrzyska.wordpress.com

Pozdrawiam wszystkich użytkowników portalu Nowy Ekran, jego redakcję, adminów i właścicieli. Życzę sukcesów i mam nadzieję zagościć tutaj na stałe. Mój wymarzony portal musi mieć jednak wyraźne katolicko - narodowe oblicze. Króluj nam Chryste:

slawomis


P.S.

Nowym użytkownikom NE przydałaby się informacja (w regulaminie i formularzu rejestracyjnym), że w celu założenia bloga trzeba skontaktować się z administratorami. Po zarejestrowaniu się, mamy tylko możliwość komentowania artykułów. Pole do wpisania uzyskanego kodu zaproszenia znajdujemy po wybraniu opcji: Zarządzaj kontem -> Ustawienia -> Ustawienia konta. 

slawomis

 

KOMENTARZE

 • sławomis
  Życzę ciekawych postów i merytorycznych komentarzy.
 • Szczęść Boże slawomisowi :-)
  Dołączając do życzeń od Andy 51. pragnę zwrócić Pańską uwagę na takie portale jak http://www.ekspedyt.org, http://gkchesterton.pl oraz http://fides-et-ratio.pl i staranne dobieranie tagów :)

  Z Panem Bogiem :-)
 • @slawomis
  Witam i pozdrawiam serdecznie.
  Nowy kolega o takim profilu jest jak najbardziej porządany.
  Czekamy na pierwsze teksty.

  Serdeczności
 • "Polska albo będzie katolicką, albo jej nie będzie (Feliks Koneczny)"
  Czyli kolejny agent watykański.
 • Witam serdecznie
  I... Powodzenia :)
 • Witam serdecznie!
  //Mój wymarzony portal musi mieć jednak wyraźne katolicko - narodowe oblicze//

  - mój też. Miło spotkać bratnią duszę.
 • @
  ...cześć ...ugór tutaj dosyć ciężki, a robotników mało ...jak napisałeś, że Twój wymarzony portal musi mieć jednak wyraźne katolicko - narodowe oblicze, ale na razie warunki tu są spartańskie...ale dobrze, że jesteś ...króluj nam Chryste...

  ...pozdrawiam niepoprawnie...
 • @NUS 18:54:00
  ...a cóż ci tak NUS-ie ścisnęło pośladki :)) ?? pozdrawiam niepoprawnie
 • Dziękuję ...
  Dziękuję za życzliwe przyjęcie i komentarze. Nie przypuszczałem, że będzie ich aż tyle! Nie wiem, czy podołam oczekiwaniom, ale będę się starał. Jeszcze raz pozdrawiam:

  slawomis
 • @. . 22:50:08
  Nie siej defetyzmu :(

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31